Najkrajšia kniha roku 2018

In Novinky
10. januára 2019
3 minút(y) čítania
4.4/5 - (5 votes)

Nesúď knihu podľa obalu…

No v tomto prípade urobíme výnimku. 😋 Vyberáme totiž najkrajšiu obálku YOLi knihy roku 2018.

V našom vydavateľstve je neustále rušno. Okrem toho, že pre vás, našich čitateľov a čitateľky, vyberáme tie najčarovnejšie príbehy, čítame zahraničné knihy a rukopisy… prekladáme, redigujeme, plánujeme a tvoríme. Vždy sa na to tešíme 🤤. Každá knižka má svoju jedinečnú atmosféru a pretlmočiť to do obálky dá občas zabrať. Prichádzajú na rad naši grafici, ktorí na ich príprave pracujú skutočne usilovne a neboja sa žiadnej výzvy. 😎 A my máme to šťastie, že spolu s nimi môžeme vymýýýšľať, vyberať odtiene, fonty, trblietky… ☺️ Snažíme sa vystihnúť ich atmosféru a najmä zaujať vás čo najkrajším spracovaním.

Minulý rok sme pre vás priniesli až 20 nových kníh, pričom každá zanechala svoju neopakovateľnú stopu a prirástla nám k srdcu.💗  A pretože naše knihy vydávame s láskou, chceli by sme vedieť, ako sa vám páčili 🙃.

Budeme radi, ak nám pomôžete vybrať tú úplne NAJkrajšiu a zahlasujte za svoju obľúbenú:

👉 v anketách na našom facebooku @yoliknihy

👉 v  príbehu na instagrame @yoliknihy

Svojím hlasom posuniete knihu do ďalšieho kola, až sa vo finále ocitnú len dve. A práve o tie, úplne najkrajšie, budete môcť s nami súťažiť.

Takže milí čitatelia a čitateľky, výber je vo vašich rukách ☺️

A je rozhodnuté!

Výherná kniha od vás vo finále dostala presne 427 hlasov a stala sa ňou Ako sa zamilovať do blázna od Rebekah Cranovej.

Zo všetkých zapojených hlasujúcich sme vyžrebovali 10 výhercov, ktorí sa z knižky môžu tešiť rovnako ako my, z vášho výberu. Napokon, nebolo to úplne jednoznačné víťazstvo. Len 17 hlasov rozhodlo o tom, že sa Sága Royalovci – Papierová princezná a Prekliaty princ, ocitla na druhom mieste.

Celkom ste knihám pridelili až 5 525 hlasov! 😍

ĎAKUJEME!