Pripravujeme v najbližších mesiacoch

In Novinky
13. februára 2024
3 minút(y) čítania
5/5 - (1 vote)

Poďte sa s nami pozrieť, čo pre vás pripravujeme v nasledujúcich mesiacoch. Sú tu ukončenia sérií, ale aj vytúžené preklady, či obľúbené autorky. Veríme, že vás tieto novinky potešia 🙂

Pre viac informácií z prvej ruky nás sledujte na našom Instagrame @yoliknihy.

Rebel (Elle Kennedyová)

Vychádza: 06. 03. 2024

Séria: Prep, prvá časť

Vitajte na prestížnej súkromnej škole Sandover, kde sa po chodbách prechádzajú samí delikventi a nikomu sa nedá dôverovať. V internátnej škole pre bohatých rebelov sa ocitá aj R. J., samotársky hacker, pre ktorého bude posledný ročník peklo. R. J. vie, že na snobskú školu nepatrí, a preto nemá zmysel hľadať si tu kamarátov… pokým nestretne krásne dievča v lese pri kampuse. Sloane má ostrý jazyk a správanie ľadovej princeznej, čo ho zaujme, a rozhodne sa tú neprístupnú krásku zbaliť. Má to však háčik. Sloane je riaditeľova dcéra. Zakázané ovocie. Ibaže R. J. nie je typ, ktorý dodržiava pravidlá. Túži po nej tak veľmi, že by pre ňu aj zomrel. Pokiaľ ho rovno nezabije jej bývalý frajer. Samozvaný kráľ Sandoveru je totiž ochotný ísť aj cez mŕtvoly, aby sa svojho protivníka zbavil. Ak chce R. J. prežiť na súkromnej škole a získať si Sloanino srdce, musí si istých ľudí nakloniť na svoju stranu – a to rýchlo.

Foxglove (Adalyn Grace)

Vychádza: 21. 03. 2024

Séria: Belladonna, druhá časť

Keď sa zdá, že Signa konečne našla šťastie, Osud opäť zamieša karty. Príťažlivý a nepolapiteľný Smrtihlavov brat totiž túži po pomste za smrť milovanej ženy. Je odhodlaný získať si Signu za každú cenu a akýmikoľvek prostriedkami. Akoby to nestačilo, po vražde vojvodu z Berness je obvinený Elijah Hawthorne a zachrániť ho môže len Osud. Preto Signa v jeho spoločnosti trávi čoraz viac času a odhaľuje nové schopnosti, ktoré sú s ním prepojené viac, ako by si priala. Skutočný páchateľ môže byť ktokoľvek, a tak nebezpečenstvo hrozí na každom kroku. A keď dôveru medzi ňou a sesternicou Blythe naruší nečakané priznanie, Signa sa musí rozhodnúť. Podvolí sa hre, ktorú s ňou Osud hrá, alebo bude veriť vlastnému srdcu?

Krehké srdce (Mona Kasten)

Vychádza: Apríl 2024

Séria: Scarlet Luck, druhá časť

.

.

.

.

.

.

Červená, biela a kráľovsky modrá (Casey McQuiston)

Vychádza: Apríl 2024

.

.

.

.

.

.

.

Kliatba pravej lásky (Stephanie Garber)

Vychádza: Máj 2024

Séria: Bolo raz jedno zlomené srdce, tretia časť

.

.

.

.

.

.

Darebák (Elle Kennedyová)

Vychádza: Jún 2024

Séria: Prep, druhá časť

.

.

.

.

.

.