In Novinky
30. novembra 2018
2 minút(y) čítania
5/5 - (5 votes)

Pripravujeme tretiu časť zo série Royalovci!

👑JANUÁR 2019 👑

Po mimoriadne úspešných knihách trilógie RoyalovciPapierová princeznáPrekliaty princ sme sa dočkali tretieho dielu s názvom Palác klamstiev!

A opäť sa máte na čo tešiť! Chýbať nebudú horúce chvíle, ale aj intrigy a tajomstvá, ktoré nikdy nemali uzrieť svetlo sveta.

Je to síce nepredstaviteľné, no ani Royalovci nie sú nedotknuteľní. Na vlastnej koži sa o tom presvedčí príťažlivý Reed, ktorý čelí vážnemu obvineniu. Kto stojí za vraždou Brooke a prečo všetky dôkazy ukazujú práve naňho? Je skutočne tým, za koho ho všetci pokladajú? Niet divu, že jeho pozícia alfu je ohrozená a priatelia sa mu obracajú chrbtom. Aj tí, ktorých by chránil vlastným životom…

Zlatá klietka skrýva mnohé tajomstvá a Ella urobí čokoľvek, aby ochránila tých, ktorých miluje. No môže byť úplne presvedčená o Reedovej nevine? Pochybnosti jej poriadne zamotajú hlavu. A koho dieťa vlastne Brooke nosila pod srdcom? Napokon sa Ellin život skomplikuje ešte viac… Do života jej totiž vstúpi novonájdený otec a má úplne iný pohľad na to, čo je pre ňu dobré.

Túto knihu prečítate jedným dychom!