Som tebou posadnutá…

In Novinky
30. augusta 2018
2 minút(y) čítania
5/5 - (1 vote)
Eric je brutálne príťažlivý a talentovaný spevák. Jeho obrovská popularita má však aj tienisté stránky – svoje fanúšičky nenávidí a doslova kvôli nim nemôže spávať.
 
Tessa je kvôli chorobe odrezaná od sveta a jediným únikom sú sociálne siete, kde môže naplno obdivovať a zbožňovať Erica Thorna.
Eric má všetkého plné zuby a rozhodne sa obraz svojej dokonalosti nadobro zničiť. Začne u svojej oddanej fanúšičky – Tessy. To ale ani netuší, že Tessa nie je len tak hocijaké dievča a že mu do duše vidí lepšie ako on sám. Je tu však problém, nikdy sa nestretli a Eric jej svoju totožnosť nie a nie prezradiť.
Kto bude mať nakoniec zlomené srdce?
Tento príbeh nadchne každého, kto si cez sociálne siete písal, zoznámil sa alebo sa dokonca zaľúbil.
Hodiny strávené s mobilom v ruke v konverzácii s tým, kto sa stal neoddeliteľnou súčasťou každého dňa, je nič v porovnaní s čakaním na odpoveď a ďalšiu správu, pri ktorej nedobrovoľne vykrúcame kútiky dohora alebo sa hanblivo červenáme… Ale je to skutočné? Ako zistíme, že slová toho druhého sú úprimné a nevodí nás lacným flirtovaním za nos?

Čítajte a dozviete sa!💕

On je každý deň na očiach verejnosti🎸
Ona ukrytá vo svojej izbe📱
A predsa toho majú spoločného viac, ako by si ktokoľvek trúfol povedať🎼
Môže byť však internetový románik skutočný? Alebo virtuálna láska v realite neprežije?💌
Sleduj ma je neskutočne napínavé a krásne čítanie, pri ktorom sa budete nedobrovoľne usmievať a túžiť, aby nemalo konca…
Kúpite na BUX.sk