Čo vidíš, keď sa pozrieš do zrkadla?

In Novinky
15. augusta 2018
2 minút(y) čítania
4/5 - (1 vote)

Red, Leo, Rose a Naomi sú najlepší priatelia.

Každý z nich bol dlhú dobu totálne stratený a stál sám proti celému svetu. Všetko sa zmenilo, keď založili vlastnú rockovú skupinu Zrkadielko, zrkadielko a konečne mohli byť sami sebou. Spolu boli silní, obľúbení a šťastní. Aspoň tomu verili…

Jedného dňa však Naomi zmizne. Prečo odišla a ako to, že si nevšimli, že sa trápi? Skupina sa nevyhnutne rozpadá a niekdajší priatelia bojujú s vlastnými výčitkami. Bola to len Naomina búrlivá povaha alebo za zmiznutím je niečo omnoho horšie?

Pripravte sa na napínavé čítanie, plné zvratov, nečakaných rozuzlení a vzrušenia. Autorka sa rozhodla vykresliť tínedžerov verne a veľmi realisticky vykreslila aj mnohé surové témy, preto nech vás expresívny slovník neprekvapí.

Áno, vidíte dobre. Úspešná herečka a supermodelka Cara Delevingne napísala v spolupráci s britskou autorkou Rowan Colemanovou pútavý debut o sile priateľstva, skutočných citoch a o tom, že netreba ľudí súdiť podľa toho, ako vyzerajú.

Kniha je venovaná všetkým, ktorí sa cítia byť iní a stratení. Cara verí, že každému dodá odvahu plniť si sny a nestrácať nádej. Všetko je možné, len treba chcieť.

Uhádnete, kto stojí za Naominým zmiznutím?